Метою навчальної дисципліни є  вивчення студентами теоретичних основ електричних апаратів, характеристик електричних апаратів загальнопромислового призначення, які застосовуються в сільськогосподарських установках, будови, принципу роботи та правил технічної експлуатації електричних апаратів.

Метою вивчення дисципліни «Електричні машини та апарати» є отримання бакалаврами в галузі електричної інженерії базових знань з основ електромеханіки, теорії, принципу дії та будови електричних машин різних типів та набуття умінь аналізувати робочі характеристики електричних машин різних типів та конструкцій і розуміння електрофізичних принципів електромеханічного перетворення енергії. Освоєння сучасних технологій проектування і виготовлення електромагнітних систем електричних машин і апаратів, зокрема їх обмоток, ізоляції, магнітопроводів, клемних пристроїв. Оволодіння способами сполучення схем обмоток і методами керування режимами пуку та роботи за різного характеру навантаження.

Метою вивчення дисципліни полягає у формуванні системи теоретичних і практичних знань із організації та виконанні електромонтажних робіт, які являють собою складний комплекс різносторонніх операцій з монтажу освітлювальних, силових електроустановок, кабельних, повітряних ліній електропередачі, розподільчих пристроїв та трансформаторних підстанцій, режимів в системах електропостачання сільськогосподарських споживачів. 


Метою вивчення дисципліни «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва» є всебічна підготовка спеціалістів, спроможних, на основі отриманих знань та навичок, кваліфіковано вирішувати питання, експлуатації електрифікованих машин і обладнання  с.-г. виробництва і безпечного їх використання.


Метою вивчення дисципліни є надання майбутнім інженерам-електрикам необхідних теоретичних і практичних знань з основ електропривода, навчити їх кваліфіковано формулювати і вирішувати інженерні завдання проектування і технічного вдосконалення електроприводів.

Метою вивчення дисципліни «Електротехнічні матеріали» є набуття здобувачами вищої освіти знань з електротехнічних матеріалів, вживаних в електротехніці, умінь і навичок щодо використання та випробовування провідників, діелектриків та магнітних матеріалів.

Метою курсу є набуття компетентностей, що забезпечать успішне здійснення професійної та подальшої навчальної діяльності студента завдяки розширенню можливостей нестандартного мислення в умовах глобальної дігіталізації, здатності вирішувати загальнотехнічні проблеми, відповідно до потреб сучасного виробництва та кон'юнктури ринку праці на основі отриманої комбінації знань, вмінь і практичних навичок з використання програмного забезпечення, персонального комп’ютера комп’ютерних мереж і технологій.

Метою вивчення дисципліни «Гідравліка та гідропневмопривод» є всебічна підготовка спеціалістів, спроможних, на основі отриманих знань та навичок, кваліфіковано вирішувати питання гідропневмоприводу, експлуатації гідравлічних машин і установок.