Метою вивчення дисципліни є підготовка висококваліфікованих конкурентоспроможних, інтегрованих до європейського та світового простору фахівців, які володіють знаннями та навичками, необхідними для впровадження інновацій у біотехнологічному секторі. Основна увага при викладанні дисципліни приділяється: навчанню студента використовувати теоретичні знання в рішенні практичних завдань; самостійно працювати з науковою літературою, аналізувати явища та виділяти закономірності при проведенні аналізу схем технологічних процесів біоконверсії відходів; виділення та ідентифікації хімічних сполук і використання отриманих знань та навичок для самостійного вирішення науково- дослідницьких задач. Такий напрямок дозволить майбутнім фахівцям в галузі біоконверсійних технологій застосовувати теоретичні знання для рішення конкретних задач. Семінарські заняття мають метою ознайомити студентів з практичними питаннями застосування сучасних, існуючих у передовій практиці, технологій, спрямованих на вирішення проблем знешкодження, утилізації та переробки відходів аграрного виробництва.
- Викладач: Мельниченко Юлія
Метою вивчення дисципліни є підготовка висококваліфікованих конкурентоспроможних, інтегрованих до європейського та світового простору фахівців, які володіють знаннями та навичками, необхідними для впровадження інновацій у біотехнологічному секторі. Дисципліна має на меті: ознайомити студентів з основними біотехнологічними процесами, забезпечити глибоке розуміння біологічних систем і механізмів, які лежать в основі промислової біотехнології, включаючи мікробний метаболізм, генетичні маніпуляції та ферментні технології. Через інтеграцію біологічної науки з промисловою інженерією дисципліна прагне сприяти інноваційним рішенням для виробництва біопродуктів, енергії та матеріалів, вносять вклад у просування біоекономіки, яка підтримує глобальні цілі сталого розвитку.
- Викладач: Мельниченко Юлія
Метою вивчення дисципліни «Харчові біотехнології» є
набуття студентом теоретичних знань з основ біотехнології харчових продуктів;
набуття знань про основні біотехнологічні процеси, що використовуються для
отримання біологічно-активних сполук, визначення морфологічних, фізіологічних і
культуральних ознак мікроорганізмів; вивчення біохімічних процесів, зумовлених
їх життєдіяльністю про принципи та методи конструювання об’єктів біотехнології;
проблеми, напрямки, закони, концепції та досягнення сучасної біотехнологічної
промисловості; визначення ролі мікроорганізмів у кругообігу речовин у природі
та зміні якостей харчових продуктів при зберіганні під дією мікроорганізмів.

- Викладач: Мерзлова Галина
Метою вивчення дисципліни «Біотехнологія очищення води» є освоєння основних способів очищення води, основаних на використанні мікроорганізмів та інших гідробіонтів; керування технологічними процесами біологічного очищення води при відмінності якісного та кількісного складу забруднювачів; вміння розробки біотехнологій очищення води для забезпечення якості очищеної води відповідно до умов скиду у природні водойми; проектування, розрахунку очисних споруд.
- Викладач: Гришко Віталій Анатолійович
- Викладач: Малина Василь
Метою вивчення дисципліни «Аграрні біотехнології» є формування
у студентів знань, навичок та компетенцій, необхідних для застосування
біотехнологічних методів у сільському господарстві. У результаті вивчення
дисципліни студенти повинні бути готові до вирішення актуальних проблем
аграрного сектора за допомогою сучасних біотехнологічних підходів та інновацій.

- Викладач: Безпалий Іван Федорович