Екологія – наука, що вивчає відносини організмів (особин, популяцій, біоценозів тощо) між собою та навколишнім середовищем. До складу включається екологія особин (аутоекологія), популяцій (популяційна екологія, демекологія) та спільнот або угруповань (синекологія). Навчальна дисципліна “Екологія” забезпечує формування базових екологічних знань, основ екологічного мислення професійного фахівця, здатного не тільки грамотно, науково-обґрунтовано користуватися, але й захищати природу, здійснювати вагомий внесок у формування масової екологічної свідомості населення, набувати необхідних умінь для прийняття правильних відповідних рішень.
- Teacher: Юлія Мельниченко
Згідно вимог освітньо-професійної програми «Біотехнології та біоінженерія» здобувачі повинні набути здатності:
ЗК01. Здатність застосовувати знання у практичних ситуаціях;
ЗК05. Здатність вчитися і оволодівати сучасними знаннями;
СК11. Здатність використовувати ґрунтовні знання з хімії та біології
в обсязі, необхідному для досягнення інших результатів освітньої програми;
СК15. Здатність проводити аналіз сировини, матеріалів, напівпродуктів, цільових продуктів біотехнологічного виробництва.
- Teacher: Надія Володимирівна Гаюк
Метою вивчення дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням» (англійська) полягає у формуванні в майбутніх фахівців професійно-комунікативної компетенції. Здобувачі освіти мають оволодіти мовленням на рівні програмних вимог (на рівні професійної комунікативної достатності), тобто бути здатними і готовими реалізувати одержану підготовку в своїй майбутній практичній діяльності.
- Teacher: Інна Пилипенко
Метою вивчення навчальної дисципліни «Правознавство» є засвоєння здобувачами вищої освіти основоположних знань, що базуються на узагальненому розгляді широкого кола питань з основ правового життя в Україні, є формування цілісного, системного розуміння державно-правових явищ, ґенези та закономірностей їх функціонування і розвитку, оволодіння понятійно-категоріальним апаратом сучасної юриспруденції і правової практики.
- Teacher: Віталій Макарчук
- Teacher: Олександр Росавицький
Дисципліна «Хімія» належить до базових загальноосвітніх предметів і забезпечує формування фундаменту знань та практичних навичок спеціаліста в аграрної галузі, необхідних для вивчення професійно орієнтованих та спеціальних дисциплін. Курс базується на знаннях, отриманих студентами в ході вивчення загальних наукових дисциплін, а також на знаннях, одержаних при вивченні хімії в середніх навчальних закладах. Хімія є теоретичною основою для вивчення харчової хімії, біохімії, харчових технологій, контролю якості і безпеки харчових продуктів, фізико-хімічних основ переробки молока та інших дисциплін харчової промисловості.
- Teacher: Надія Володимирівна Гаюк
Завданням дисципліни «Біологія продуцентів» являється ознайомлення студентів з біологічними особливостями (морфологічні, культурально-фізіологічні, біохімічні, генетичні ознаки) основних груп найпростіших, їх походження та філогенетичні відносини; висвітлення сучасних методів, що лежать в основі класифікації найпростіших; розкриття значення протистів, що розглядаються, у природі та практичній діяльності людини; ознайомлення з роллю біологічного різноманіття як ведучого фактора стійкості живих систем в цілому; формування навичок щодо збору, культивування та визначення одноклітинних організмів; визначення основних шляхів пристосування протистів до середовищ різних типів, у тому числі виникнення та розповсюдження серед представників цієї групи паразитизму. Дисципліна базується на шкільних знаннях дисциплін біологічно-природничого спрямування.
- Teacher: Оксана Сергіївна Цехмістренко
- Teacher: Ольга Ткаченко
- Teacher: Михайло Трофимчук