Мета вивчення дисципліни:  формування у студентів теоретичних та практичних навичок пов’язаних з розумінням процесу створення та діяльності ІТ-бізнесу, його структурування, регулюванням відносин між розробниками інформаційних продуктів та замовниками і особливостей використання інформаційних продуктів  ІТ-бізнесу.


Антикорупція та доброчесність є однією з навчальних дисциплін, що передбачена для вибіркового  вивчення при підготовці фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» у Білоцерківському національному аграрному університеті. Засвоєння  здобувачами вищої освіти матеріалу цієї дисципліни становить фундамент професійної підготовки юриста. Антикорупція та доброчесність є загальнотеоретичною наукою про запобігання і протидію корупції і має безпосереднє практичне значення. Знання антикорупційного законодавства щодо запобігання і протидії корупції використовуються в усіх науках кримінального циклу, законотворчій діяльності, програмуванні протидії корупції в державі та в багато чому обумовлюють кримінальну політику держави.


Навчальна дисципліна «Докази і доказування» складена відповідно до освітньо-професійної програми підготовки «Магістр», напряму підготовки 081 «Право».

Метою вивчення навчальної дисципліни «Докази і доказування» є отримання студентом теоретичних знань про загальну та особливу частину доказового права, а також вироблення навичок застосування кримінально процесуального, адміністративно процесуального то  цивільно процесуального закону у сфері судового доказування. У зв’язку із цим передбачається: з’ясування у процесі навчання поняття та юридичної природи доказового права, його структури; усвідомлення сутності судового доказування та його суб’єктів; аналізу поняття, ознак та системи судових доказів; розкриття поняття та структури предмету судового доказування; окреслення особливостей та змісту стадій судового доказування; визначення специфіки використання того чи іншого засобу судового доказування під час встановлення обставин справи тощо.

Предмет: дисципліни є поняття та значення теорії доказів, моральні засади доказування, процесуальне доказування як різновид пізнавальної діяльності, елементи процесу доказування, процесуальні гарантії в доказуванні, роль презумпції та преюдиції в процесі доказування, предмет і межі доказування, суб‘єкти доказування, доказування при здійсненні кримінального, адміністративного та цивільного провадження.

 Міждисциплінарні зв’язки навчальної дисципліни «Докази і доказування» полягають у її співвідношенні з такими навчальними дисциплінами, як: кримінальне право, кримінальний процес, судові та правоохоронні органи, цивільне право, цивільний процес, адміністративне право, адміністративний процес, та ін.